fbpx

Než začnete

  1. Prihláste sa do svojho účtu (prihlasovacie údaje sme vám doručili na váš e-mail)
  2. Prezrite si obsah, aké lekcie vás čakajú a stiahnite si pracovný zošit (pod každou lekciou bude dostupný aj jeho výňatok)
  3. Sledujte stav pod videom a nezabudnite pri prehrávaní vždy zapnúť zvuk
  4. Medzi jednotlivými lekciami prepínajte pomocou šípok vľavo a vpravo
  5. Pokiaľ vám stránka nejde zobraziť, skontrolujte či ste prihlásený/á
  6. V prípade, že chcete pokračovať v pozeraní lekcií na ďalší deň, uložte si konkrétnu stránku do záložiek alebo si skopírujte a uložte jej odkaz
  7. Vypnite si mobil a iné zariadenia, ktoré by vás mohli pri pozeraní vyrušovať a rozptyľovať
  8. Majte po ruke pero a papier
  9. Prispôsobte svoj priestor hodine – majte dostatok miesta na voľný pohyb, cíťte sa tu komfortne, pripravte sa na hlasové a iné cvičenia…
  10. V prípade technických problémov či dodatočných otázok nám napíšte na info@divadelnaonlineskola.sk

Ďakujem, že voľne nešírite obsah Divadelnej online školy

Zdieľam v nej s vami moje skúsenosti a vedomosti, ktoré som získala počas štrnástich rokov štúdia a praxe. Mojimi tréningami prešlo takmer 2000 klientov. Sama tiež dodnes navštevujem divadelné tréningy pre profesionálov a rovnako oceňujem prácu iných, pretože viem, aké množstvo práce, času a financií stojí lektora jeho odborná príprava. Prosím Vás preto o dodržanie autorského zákona, nešírte obsah Divadelnej online školy voľne ďalej, zachovávate tak úctu k umeniu a tiež sami k sebe. Ďakujem!

PS: Ak sa chcete podeliť o Divadelnú online školu s vašimi priateľmi, pokojne mi napíšte do e-mailu, kto alebo komu ju odporúčate. Určite vás oboch odmením zľavou a prekvapením navyše!

Sledujte nás na sociálnych sieťach: