Pokračujte s nami ďalej

Individuálny tréning online

/hodina

• Indivuálny tréning vypracovaný lektorkou na mieru pre Vás, počas ktorého budete pracovať na vopred dohodnutom zadaní z Divadelnej online školy, prípadne podľa vášho výberu, dostanete odborný feedback a ďalšie odporúčania.
  • Tréningy sa realizujú cez aplikáciu Skype a Google Meet.

Individuálny tréning naživo

/hodina

• Indivuálny tréning vypracovaný lektorkou na mieru pre Vás, počas ktorého  budete pracovať na vopred dohodnutom zadaní z Divadelnej online školy,  prípadne podľa vášho výberu, dostanete odborný feedback a ďalšie odporúčania. Tréningy sa konajú v Bratislave, prípadne inak podľa dohody.

Celodenný seminár

/deň

• Skupinový celodenný seminár pre cca. 10 ľudí je určený výhradne pre absolventov Divadenej online školy, aby si mohli v praxi vyskúšať svoje vedomosti a zručnosti, stretli sa s lektorkou a dostali odborný feedback. Najbližší seminár je plánovaný na sobotu, 19. 3., konať sa bude v Bratislave v čase od 10:00 do 17:00.